Metafyzická terapie

obr 4.jpg

Metafyzická Anatomie  (MAT) je technikou osobního rozvoje, která se zaměřuje na uvolnění traumatu. Bolest kterou zažíváme, vidí jako příznak traumatu, které je v těle nadále aktivní. Tělo se snaží uzdravit a tak nás tímto způsobem upozorňuje, že něco není v pořádku. MAT pracuje s instinkty, které se aktivují během traumatické situace, aby nás ochránily. Instintkem může být boj, útěk, odpojení, zamrznutí- myšleno, jak na danou situaci reagujeme. Následně se pak spojí s emocemi jako je  bezmoc, odmítnutí, opuštění - to co v dané situaci cítíme. Vzhledem k tomu, že jsme zvyklí potlačovat emoce, naše tělo se odnaučilo, jak trauma uvolnit. Tělo si tedy neuvědomuje, že nebezpečí již nehrozí a spuštěné instinkty a emoční stres v těle dál pokračuje a způsobuje přetížení. "EMOCE = NEMOCE". MAT nám nabízí možnost tato spojení mezi emocemi a instinkty uvolnit a rozpustit blok, který se nachází uvnitř těla, na povrchu i v elektromagnetickém poli. Máme i nástroje, jak pomocí techniky MAT uzdravit části naší osobnosti, které se oddělily při traumatické události.   Traumatem se rozumí prožití situace, ve které se člověk cítí ohrožený. Může se jednat o fyzické napadení, zranění, ale například i o nedostatek pozornosti v dětství či dlouhodobý stres. Trauma v těle vytváří biologickou změnu, která se může dědit i několik generací, jak nám ukazují poznatky epigenetiky. Tato změna způsobuje, že jsme náchylnější k určitým onemocněním a pocitům. Váš život prot může být ovlivňovaný zážitky Vašich rodičů, prarodičů, ale i mnohem vzálenějších předků. Stejně tak může být člověk poznamenaný situací, ve které je svědkem traumatu někoho jiného.  Jsem certifikovaná konzultantka Metafyzické  Anatomie  1. a 2. úrovně, tuto metodu praktikuji  v ordinaci mého otce, MUDr. Rösslera. Osobní rozvoj a práce s energií se pro mě stala cestou  k otevírání a léčení traumatických prožitků již z doby prenatálního vývoje a následné odhalování a řešení rodových vzorců.  Tuto terapii je možno také provést  on-line.

MAT pracuje s problémy na několika úrovních

Emoční uvolnění emocí na všech úrovních ukotvuje emoční rovnováhu a stabilitu

Fyzické instinkty, limbický systém, plazí mozek dědičné zatížení - stres na DNA, uzdravování početí, plodové uzdravován

Mentální sjednocení částí (vnitřní konflikt) strach ze změny, strach z úspěchu; sabotování sebe sama potřeby a nezdravé asociace

Duchovní rozpojení spojení s lidmi, které nám už v životě neslouží zatížení z paralelních životů

JAK MI MŮŽE METAFYZICKÁ ANATOMIE POMOCI?

Metafyzická Anatomie Vám může pomoci VYŘEŠIT jakýkoliv fyzický a emoční blok či bolest a podpořit Vás v jejich uzdravení. Může se jednat například o zlepšení sebevědomí, vztahů s partnerem či rodiči, podporu v léčbě závislosti ( fyzické - na někom druhém, psychické - gamblerství, atd.), v oblasti fobií a v neposlední řadě znovuobjevení radosti v životě. Metafyzická Anatomie nenahrazuje odbornou lékařskou či psychoterapeutickou péči.

Ceník

90 -120 minut 2 000 Kč

Metafyzika 1(

Metafyzika 2