O mně

V roce 2004 jsem dokončila studium na  Střední zdravotnické škole v Olomouci . Jako zdravotní sestra jsem působila v nemocnici na lůžkovém neurologickém, chirurgickém oddělení i na oddělení  JIP a LDN.

Pracovala jsem také v soukromém zařízení zaměřeném na gynekologii a asistovanou reprodukci . Vzhledem k tomu, že mi celkový systém zdravotnictví nevyhovoval, začala jsem se věnovat osobnímu rozvoji s možností alternativní léčby.

 Můj nový směr jsem našla v soukromé ordinaci mého otce, MUDr. Stanislava  Rösslera, více na www.biorezonancerossler.eu. Nahlédla jsem tak do světa alternativních možností léčby včetně biorezonančních terapií, kvantových terapií  a dalších alternativních směrů. Do ordinace MUDr. Rösslera přichází klienti s různými onemocněními, jak na fyzické, tak i psychické úrovni.  

V průběhu mé cesty jsem přivedla na svět dvě dcery, na mateřské jsem se dále dovzdělávala a znovu se vracím zpět ke kvantové terapii a prostřednictvím Metafyzické Anatomie otevírám možnosti, jak nahlédnout  do svého nitra a společně řešit  témata emoční nerovnováhy s možností si otevírat nekonečný potenciál v Nás. Tuto metodu lze praktikovat i on-line.

Certifikáty

Zdroj dynamické sekce: Diplomy (Fotogalerie)